DOLNOŚLĄSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE – WYSZUKIWARKA WROCŁAWSKICH RZEMIEŚLNIKÓW !!!!!

Nasi rzemieślnicy mają pasję, talent i jedyny w swoim rodzaju fach w rękach. Rzemiosło stało się modne w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli nie wiesz, gdzie w swojej okolicy możesz naprawić buty czy zegarek, zamówić tort na urodziny dziecka bądź zmienić fryzurę na bardziej wystrzałową – pomożemy ci w tym! Przygotowaliśmy dla Was specjalną stronę, gdzie znajdziecie mapę z lokalizacjami mistrzów rzemiosła.

Przedstawiciele wrocławskiego rzemiosła sprawiają, że możemy liczyć na pomoc w codziennych sprawach, ale też nabyć coś, co jest prawdziwym dziełem rąk i talentu. Dzięki internetowej mapie rzemieślników, od 19 maja znajdziemy lokalizacje usług działających w naszym mieście w jednym miejscu. Tak, by było wygodnie.

Zgłoś swoją działalność! zaprezentuj się !

Jesteś szewcem, krawcem, tapicerem? A może mistrzem rzemiosła innego fachu? Daj się poznać wrocławianom i zgłoś swoją działalność!

Zależy nam na tym, aby wszyscy mieszkańcy Wrocławia mogli bez problemu trafić do lokalnych zakładów rzemieślniczych – stolarskich, krawieckich czy zegarmistrzowskich, oraz zapoznać się z ich ofertą. Wiele z nich nigdzie się nie reklamuje, nie posiada stron internetowych ani profili w mediach społecznościowych. Dla rzemieślników to wyjątkowa okazja, aby się wypromować.

Wyszukiwarka wrocławskich rzemieślników to wspólny projekt Wrocławskiego Parku Technologicznego i Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu. Do projektu mogą zgłosić się ci zrzeszeni jak i niezrzeszeni. Wystarczy, że siedziba prowadzonej przez nich działalności mieści się na terenie Wrocławia.

Zgłaszać się można przez formularz umieszczony na stronie lub wysłać pocztą elektroniczną pod adres: m.warchal@izba.wroc.pl . Zgłoszenie zweryfikują pracownicy Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

CO NALEŻY ZROBIĆ:

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, ORAZ FORMULARZ ZGODY NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU, WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ DO NAS, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ I W USTALONYM TERMINIE UMÓWIMY SPOTKANIE NA ZROBIENIE ZDJĘĆ (MOŻNA RÓWNIEŻ WYSŁAĆ BĄDŹ PRZEKAZAĆ FORMULARZ I WŁASNE ZDJĘCIA OSOBIŚCIE), BĄDŹ POPRZEZ STRONĘ WWW.

Regulamin projektu – POBIERZ

ZAPRASZAMY !!!!

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu , Plac Solny 13, 50-061 Wrocław, osoba do kontaktu Magdalena Warchał – II piętro, pokój 29